Suszarka elektryczna do owoców i warzyw Style Kuchenprofi 500W

Kod produktu: KU-1705502800
  opinie: 0
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 399,90 zł
ILOŚĆ: -+

Suszarka elektryczna do owoców i warzyw Style Kuchenprofi o mocy maksymalnej 500W. Urządzenie umożliwia przygotowanie takich przysmaków jak suszone pomidory, jabłka czy jerky wołowe. Samodzielnie przygotuj pyszne, zdrowe, suszone owoce i warzywa, aby można je było przechowywać długi czas. Szczególnie dobrze sprawdzi się do suszenia grzybów co jest niezbędne, aby przygotować świąteczne pierogi z kapustą i grzybami, czy zupę grzybową. Dzięki procesowi suszenia, wzmacnia się ich smak i wydłuża możliwy czas przechowywania.

W zestawie z suszarką otrzymasz pięć tacek do suszenia o dwustopniowej wysokości wykonanych z tworzywa sztucznego wolnego od BPA. Umożliwia regulację temperatury w zakresie od 35°C do 70°C co 5°C. Możliwość nastawienia czasu suszenia do 19,5 godziny. Wyposażona jest w cztery antypoślizgowe nóżki zapewniające stabilność. Wbudowana ochrona przed przegrzaniem zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

  • Wymiary: 32 x 32 cm
  • Wysokość: 25 do 32 cm
  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  • Zasilanie: 220-240V / 50/60Hz
  • Moc: 420-500W
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Suszarka elektryczna do owoców i warzyw Style Kuchenprofi 500W

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Akcesoria kuchenne Küchenprofi, chociaż są efektem 90 lat tradycji firmy, wcale nie są nudne. Piękne i stylowe kuchenne przybory oraz naczynia udowadniają, że Niemcom wcale nie brakuje fantazji.

NEWSLETTER
@