Szklanki o podwójnych ściankach Summermood

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Summermood - na poprawę letniego nastroju - pływająca estetyka, lekka jak letnia bryza.

Kolekcja szkła Summermood odnajdzie się na zewnątrz, na patio lub na przyjęciu w ogrodzie. Ale zastosowane szkło o podwójnych ściankach może zrobić o wiele więcej: jest idealnym tłem dla kolorowych drinków i koktajli, mrożonych deserów lub małych, świeżych przekąsek. Napoje i szklanki sprawiają wrażenie pływających dzięki podwójnie ukształtowanej konstrukcji. Powietrze pomiędzy dwiema delikatnymi ściankami szkła, pozwala zachować świeżość i chłód napoju przez dłuższy czas.

Smakowita stylistyka Summermood to także wrażenia dla zmysłu dotyku: lekko zakrzywione linie w naturalny sposób układają się w twoich rękach. Trzy obszerne szklanki i elegancka karafka idealnie nadają się do schłodzonego białego wina, różowego lub młodych, świeżych win czerwonych. Summermood doskonale podkreśla bogate smaki modnych win naturalnych. Jeśli wolisz napoje bezalkoholowe, możesz podać w nich napoje gazowane, poncz lub lemoniadę w dobrym stylu.

Uszczelka silikonowa w dnie szklanek, umożliwia stałe wyrównywanie ciśnienia pomiędzy przestrzenią wewnętrzną, a otaczającą atmosferą.

NEWSLETTER
@