Stojak na ręczniki papierowe Tension Arm simplehuman

Kod produktu: KT1161
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 194,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Stabilny, ciężki, stalowy stojak na ręczniki papierowe Tension Arm marki simplehuman. Wyposażony w niezawodny dociskacz papieru, który ułatwia odrywanie pojedynczych płatków papieru, niezależnie czy rolka dopiero została rozpoczęta czy już się kończy. Przeznaczony na rolki papieru o szerokości do 28 cm. Górny uchwyt ułatwia jego przenoszenie.

  • Średnica podstawy: 20,8 cm
  • Wysokość: 36,3 cm
  • Materiał: stal nierdzewna

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Stojak na ręczniki papierowe Tension Arm simplehuman

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  05-05-2020   Ada

Solidna, ciężka podstawa sprawia, że stojak stoi stabilnie, zmieścisz w nim także te większe rolki ręcznika jumbo.

  03-05-2017   jolanta69

Stojak elegancki, bardzo funkcjonalny, świetnie wkomponowuje się w nowoczesne wnętrze mojej kuchni. Teraz dopiero zauważyłam, że jest jeszcze wersja w kolorystyce złotej, która by bardziej mi pasowała ;-((


Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalnością firmy, założonej w 2001 roku przez Franka Yanga, są akcesoria do kuchni i łazienek: ociekacze do naczyń i sztućców, pojemniki na narzędzia kuchenne, dozowniki, kosze na odpadki, kosze na pranie. Zalety takie jak najwyższa jakość materiałów, trwałość, ergonomia, łatwość obsługi i utrzymania zapewniły produktom Simplehuman wiele tytułów i wyróżnień, w tym nagrodę Industrial Design Excellence tygodnika BusinessWeek. Motto firmy brzmi: "Nieustannie myślimy jak sprawić, by nasze produkty działały lepiej". Projektanci simplehuman poświęcają wiele czasu obserwacji codziennych prac domowych, starając się, by dzięki ich akcesoriom prace te były prostsze, szybsze i lepiej zorganizowane, a nasze życie - odrobinę łatwiejsze.

NEWSLETTER
@