Etui na papierosy Smokeshirt

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Etui na paczki papierosów

Smokeshirt to niezwykle stylowe, kolorowe i designerskie etui na paczkę papierosów. Zaprojektowane przez kreatywny zespół projektantów Lifestyle and Fashion AG, którzy są w stanie przyjąć i wypełnić każde wyzwanie, dzięki ich ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Wiele lat doświadczenia w branży modowej i lifestyle, pozwala im rozwijać nowoczesne linie produktów.

Smokeshirt to etui na papierosy dopasowane do Twojego stylu

Opatentowane opakowania tekstylne na papierosy, zamienią Twoją paczkę w niezwykłe akcesoria modowe w krótkim czasie. Niezależnie od tego, czy w jednolitym kolorze, w kropki czy fantazyjne paski - opakowania smokeshirt pasują do każdego ubioru. Używając pokrowców na papierosy, nosząc je w spodniach, w damskiej torebce czy wykładając na stoliku, zawsze zwrócisz na siebie uwagę - gwarantujemy to!

Akcesoria dla palaczy

Smokeshirt pozwala każdemu palaczowi wyrazić swoje poczucie stylu. Teraz, niezależnie czym zadrukowane są paczki papierosów, i jakiej są marki, zawsze możesz mieć pod ręką etui w swoim stylu. Smokeshirt oferuje zupełnie nowe akcesoria, które łączą osoby palące papierosy z ich osobistym stylem. Już niedługo, opakowania na papierosy, zarówno te regularne, jak i długie czy tytoń, staną się niezbędnym dodatkiem takim jak torebka czy portfel. Będą oznaczały pewien styl życia.

NEWSLETTER
@