Lunch box marki Smartlunch

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Zabieranie ze sobą do pracy czy szkoły, przygotowany w domu posiłek, to coraz częściej spotykana sytuacja. Jedzenie na mieście nie zawsze jest zdrowe i tanie. Przygotowując samodzielnie drugie śniadanie czy obiad, dbamy o zawartość, jakość i mamy kontrolę nad kosztami.

Lunch box - same korzyści

Moda na Lunch box czyli praktyczny pojemnik na śniadanie czy pojemniki na żywność z przegródkami, przynosi nam wiele korzyści: zdrowie, środowisko, samopoczucie i oszczędność.

Lunchbox z przegródkami - styl życia

Smartlunch to zintegrowana koncepcja, nie tylko produktu, ale również stylu życia, który umożliwia przenoszenie potraw i napojów w bezpieczny i komfortowy sposób. Torba na lunch z kordury, plastikowe pudełko na lunch, czy pojemnik na obiad składający się z trzech mniejszych pojemników - dzięki tym produktom tej portugalskiej marki, łatwiej doświadczysz domowych smaków w dowolnym miejscu.

Pojemniki na żywność - lunch box bento

Dla miłośników zdrowego odżywiania, projektanci Smartlunch stworzyli zestaw przemyślanych produktów i zintegrowanej koncepcji, dzięki którym nasze życie będzie zdrowsze i pełne stylu.

Z naszego bloga

> Lunch box na każdą okazję

NEWSLETTER
@