Akcesoria do kuchni i ogrodu Skagerak Denmark

Skagerak to marka powstała w Danii w 1976 roku. Założona jako mała rodzinna firma, dzisiaj swoje dodatki, akcesoria oraz meble sprzedaje w różnych zakątkach globu. Odbiorcy doceniają jakość, a także znakomity skandynawski design, łączący w minimalistycznych formach klasykę i nowoczesność.

Rozwiń

Drewniane akcesoria Skagerak

Marka Skagerak Danmark ma w swojej ofercie między innymi piękne akcesoria kuchenne z prawdziwego drewna tekowego i dębowego. Wykorzystane najczęściej gatunki to egzotyczny tek oraz europejski dąb – są one niezwykle wytrzymałe i szlachetne. Dębowe tace, pojemniki czy inne drewniane akcesoria kuchenne, za sprawą naturalnie zawartych w drewnie tanin, nie są dobrym środowiskiem do rozwoju bakterii – co czyni je idealnymi do stosowania w kontakcie z żywnością. Co ważne, pozyskiwane drewno pochodzi ze zrównoważonych źródeł uprawy, minimalizujących niekorzystny wpływ na środowisko.

Minimalistyczne akcesoria i dodatki kuchenne

Przedmioty, które wychodzą spod rąk projektantów Skagerak, to minimalistyczne dodatki do kuchni, jadalni i ogrodu, które cieszą oko i spełniają przydatne funkcje. Oprócz różnego typu drewnianych tac, desek do krojenia czy ceramicznych pojemników znajdą się tu też pudełka na drobiazgi. A drewniane skrzynki Skagerak mogą posłużyć na owoce i warzywa z własnego ogrodu.

NEWSLETTER
@