Silikonowy obierak do czosnku Scroll Joseph Joseph zielony

Kod produktu: 20040
  opinie: 0
CENA: 59,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Czosnek dodawany do gorącego mleka jest bardzo pomocny podczas przeziębienia i grypy. Można go dodawać również do wielu ulubionych potraw pieczonych czy smażonych. Tradycyjne zdejmowanie łupinki zajmuje trochę czasu, a ponadto czosnek pozostawia na dłoniach nieprzyjemny intensywny zapach, i to na długi czas.

Jeśli lubisz czosnek, ale nie chcesz tracić czasu na jego obieranie, możesz do tego celu wykorzystać silikonowy obierak do czosnku Scroll marki Joseph Joseph. Aby go użyć, należy rozwinąć obierak,  na środku ułożyć ząbki czosnku, zwinąć i chwilę rolować na blacie kuchennym. W trakcie tej czynności łupiny przykleją się to jego czepliwej powierzchni. Następnie wystarczy go rozwinąć, wyjąć obrane ząbki czosnku, łupiny odrzucić, a silikonowe urządzenie przepłukać pod bieżącą wodą.

Firma Joseph Joseph jest znanym na świecie producentem akcesoriów użytkowych w kuchni, niezwykle praktycznych i funkcjonalnych. Dlatego nie może dziwić fakt, że silikonowy obierak do czosnku można myć zarówno ręcznie jak i w zmywarce.

  • Wymiary:
    • zwinięty: 11,5 x 3,8cm (średnica
    • rozwinięty: 16,5 x 11,5cm
  • Materiał: silikon
  • Projekt: Griffik

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@