Silikonowy obierak do czosnku Scroll Joseph Joseph szary

Kod produktu: 20045

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Akcesoria, wyciskacze, siekacze i pojemniki do czosnku

Opis produktu

Czosnek dodawany do gorącego mleka jest bardzo pomocny podczas przeziębienia i grypy. Można go dodawać również do wielu ulubionych potraw pieczonych czy smażonych. Tradycyjne zdejmowanie łupinki zajmuje trochę czasu, a ponadto czosnek pozostawia na dłoniach nieprzyjemny intensywny zapach, i to na długi czas.

Jeśli lubisz czosnek, ale nie chcesz tracić czasu na jego obieranie, możesz do tego celu wykorzystać silikonowy obierak do czosnku Scroll marki Joseph Joseph. Aby go użyć, należy rozwinąć obierak,  na środku ułożyć ząbki czosnku, zwinąć i chwilę rolować na blacie kuchennym. W trakcie tej czynności łupiny przykleją się to jego czepliwej powierzchni. Następnie wystarczy go rozwinąć, wyjąć obrane ząbki czosnku, łupiny odrzucić, a silikonowe urządzenie przepłukać pod bieżącą wodą.

Firma Joseph Joseph jest znanym na świecie producentem akcesoriów użytkowych w kuchni, niezwykle praktycznych i funkcjonalnych. Dlatego nie może dziwić fakt, że silikonowy obierak do czosnku można myć zarówno ręcznie jak i w zmywarce.

  • Wymiary:
    • zwinięty: 11,5 x 3,8cm (średnica
    • rozwinięty: 16,5 x 11,5cm
  • Materiał: silikon
  • Projekt: Griffik
NEWSLETTER
@