Shaker do koktajli złoty Kitchen Craft

Kod produktu: BCCSPAPL
  opinie: 0
CENA: 100,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Shaker do koktajli złoty Kitchen Craft. Niezależnie od tego, czy lubisz drinki wstrząśnięte czy zmieszane, w tym naczyniu stworzysz idealne. Ekstrawagancki, modny shaker wykonany ze stali nierdzewnej z eleganckim mosiężnym wykończeniem i pokrywką w kształcie ananasa. Pokrywkę można wykorzystywać jako kieliszek. Szczelne zamknięcie pozwala wykonać efektowne koktajle niezależnie od tego czy jest się profesjonalistą, czy początkującym barmanem. Shaker jest nie tylko niezbędnym dodatkiem do każdego zestawu barowego, ale także modnym elementem wyposażenia domowego barku.

Bar Craft to marka należąca do angielskiej firmy Kitchen Craft specjalizująca się w akcesoriach barowych dla profesjonalistów i amatorów. Jej ofertę tworzą akcesoria do otwierania, przygotowywania, chłodzenia, serwowania i przechowywania napojów alkoholowych.

  • Wysokość: 21 cm
  • Średnica: 7 cm
  • Materiał: stal nierdzewna

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@