Rondel stalowo-aluminiowy 1,8 Litra Affinity de Buyer

Kod produktu: D-3706-16
Marka: de Buyer
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 619,00 zł
ILOŚĆ: -+

Profesjonalny rondel kuchenny o pojemności 1,8 Litra francuskiej marki de Buyer z serii Affinity. Wielowarstwowy materiał wykonany ze stali nierdzewnej (warstwy zewnętrzne) oraz aluminium - trzy warstwy wewnętrzne, zapewnia najwyższe standardy dopuszczające użytkowanie przez profesjonalnych kucharzy. Nowoczesne połączenie warstw stali oraz aluminium, zapewnia szybkie i równomierne rozmieszczenie temperatury w naczyniu. Ergonomiczny, wygodny uchwyt, wykonany z odlewu stali nierdzewnej, przymocowany został za pomocą nitów. Odpowiednio wyważony uchwyt, nie nagrzewa się szybko i utrzymuje rękę z dala od źródła ciepła. Powierzchnia rondla jest polerowana, a dla utrzymania pierwotnego blasku zaleca się sporadyczne polerowanie pastą do stali nierdzewnej.

 • Średnica: 16 cm
 • Średnica podstawy: 14 cm
 • Wysokość: 9 cm
 • Długość całkowita: 33,5 cm
 • Waga: 0,97 kg
 • Pojemność: 1,8 Litra
 • Materiał:
  • warstwy zewnętrzne - stal nierdzewna
  • trzy warstwy wewnętrzne - aluminium
  • uchwyt - odlew, stal nierdzewna
 • Na wszystkie rodzaje płyt grzewczych, również indukcyjnych
 • Wyprodukowano we Francji
Rozwiń
Produkty powiązane
1 199,00 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Rondel stalowo-aluminiowy 1,8 Litra Affinity de Buyer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  21-01-2021   Stanisław

Nie polecam! Po 3 dniach użytkowania rondla zauważyłem wyraźne plamy na wewnętrznej powierzchni dna; zarysowania na zewnętrznej powierzchni dna przy użyciu rondla na szklanej powierzchni kuchenki; na zewnętrznej powierzchni dna ściera się farba liter, logotypu firmy; rdza obok logotypu i litery e. Garnek był używany do gotowania wody i kaszy. Do czyszczenia był używany wyłącznie płyn do naczyń i mleczko czyszczące Ludwik, gąbka do naczyń.
To odpowiedź na reklamację od dystrybutora marki de Buyer w Polsce: „Po przeprowadzeniu oględzin dostarczonej, przeanalizowaniu sprawy oraz skonsultowaniu się z producentem należy wskazać, że uszkodzenie powstało z powodu niewłaściwej konserwacji. Wada musiała powstać po umyciu produktu, gdzie użyto nie odpowiedniej - zbyt drażniącej chemii, która doprowadziła do reakcji chemicznej. Nie dokładne wypłukanie chemii lub brak wytarcia garnka po myciu do sucha mogło być następstwem wzmocnienia efektu działania tej reakcji. Nie stwierdzono wad materiałowych, konstrukcyjnych, produkcyjnych, a jakość wyrobu nie budzi zastrzeżeń”.


Kategorie, w których występuje produkt:

Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@