Rondel 1,6 Litra z powłoką diamentową, drewniana rączka Mayflower GreenPan

Kod produktu: CC001681-001
Marka: GreenPan
CENA: 173,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Rondel 1,6 Litra z powłoką diamentową, drewniana rączka Mayflower GreenPan. Klasyczna forma, który przeniesie Cię do starych, dobrych czasów, wprowadzając dodatkowo najnowsze technologie.

Powłoka ceramiczna non-stick Thermolon™ Infinity, wzbogacona diamentami to wyjątkowo trwała powierzchnia do gotowania, która zapewnia szybkie i równomierne nagrzewanie za każdym użyciem. Powłoka jest nieprzywieralna. Użyty diament posiada 4-krotnie większe przewodnictwo cieplne niż miedź, jest materiałem niewchodzącym w reakcje chemiczne, ma naturalne właściwości antyprzywieralne i jest najtwardszym materiałem znanym człowiekowi.

Solidny, aluminiowy korpus, wyposażony jest w energooszczędne, aluminiowe dno indukcyjne Magneto™, nasycone cząsteczkami ferromagnetycznymi do stosowania na wszystkich rodzajach płyt grzewczych. Dodatkowo dno jest uszlachetnione rozproszonymi cząsteczkami miedzi. Wytworzone ciepło rozprowadzane jest równomiernie i dzięki temu spód jest znacznie mniej podatny na deformacje. Łatwe do czyszczenia wnętrze oszczędzą Twój czas i energię w kuchni.

Drewniany uchwyt Stay Cool jest elegancki, ergonomiczny, wygodny i chroni dłonie przed poparzeniem.

  • Średnica: 16 cm
  • Średnica dna: 13 cm
  • Pojemność: 1,6 Litra
  • Materiał: aluminium, drewno, powłoka ceramiczna
  • Materiały wolne od PFOA, nie zawierają ołowiu i kadmu
  • Należy myć ręcznie
  • Nie używać w piekarnikach
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Rondel 1,6 Litra z powłoką diamentową, drewniana rączka Mayflower GreenPan

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

GreenPan to belgijska firma, która zrewolucjonizowała rynek sprzętów kuchennych.

Powstała w 2007 roku i w ciągu zaledwie czerech lat odniosła ogromny sukces na całym świecie. Dziś jest już obecna na 6 kontynentach, w ponad 70 krajach. Do dziś sprzedano ok. 6 mln. garnków i patelni.

NEWSLETTER
@