Reling na ręcznik kąpielowy Menu biały

Kod produktu: 7700669
  opinie: 0
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 540,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Reling na ręcznik kąpielowy marki Menu z serii akcesoriów łazienkowych charakteryzujących się wyjątkową elegancją. Długi na 60 cm reling, został zaprojektowany w prostym i rozpoznawalnym stylu, zaokrąglone linie, dające złudzenie pływającego pasma na ścianie, zapewniając silną ekspresję graficzną, nie będą jednak zbyt dominującą.

Projektanci z Norm Architects stworzyli serię akcesoriów łazienkowych Bath z założenia minimalistycznych i funkcjonalnych, spełaniających nasze rzeczywiste potrzeby, jednocześnie uspokajając nasze zmysły. Z powodzeniem udało im się to w tej serii produktów, produkowanych przez markę Menu. Wszystkie niezbędne elementy zostały usunięte, pozostawiając tylko czysty wygląd i prostą funkcję. Poszczególne akcesoria mają ten sam kształt i charakterystyczną, zaokrągloną podstawę. Przyjemne w użytkowaniu produkty o skandynawskim wyglądzie wprost do Twojej łazienki.

  • Materiał: aluminium malowane proszkowo, stop cynku
  • Wysokość: 3,5 cm
  • Szerokość: 60 cm
  • Głębokość: 7 cm
  • Projekt: Jonas Bjerre-Poulsen i Kasper Rønn - Norm Architects

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Menu stworzyło piękną kolekcję wyposażenia jadalni i salonu. Znajdziesz tutaj piękne kubki termiczne, karafki w różnych stylach oraz młynki do przypraw. Pełno tutaj ciekawych rozwiązań, takich jak podstawki pod gorące naczynia, zdobione talerze, czy nowoczesne cooler’y do chłodzenia wina. 

NEWSLETTER
@