Reflektory zewnętrzne

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do
Aktualnie wybrany producent nie posiada produktów w tej kategorii.

Reflektory jako oświetlenie budynku, podjazdu i ogrodu

Reflektory zewnętrzne usatysfakcjonują każdego, komu zależy na efektywnym oświetleniu posesji. Tego rodzaju lampy sprawdzą się przede wszystkim w ogrodzie, gdzie pomogą doświetlić konkretną przestrzeń. Jednym z atutów reflektorów jest możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb.

Poszczególne modele są nie tylko funkcjonalne, ale także interesujące pod względem designu. Warto zwrócić uwagę na ekonomiczne reflektory ogrodowe kompatybilne z energooszczędnymi źródłami światła np. LED, które znakomicie sprawdzą się nawet w wyjątkowo niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Ich montaż nie okaże się kłopotliwy, co jest kolejną zaletą. Reflektory zewnętrzne różnią się między sobą parametrami, w tym przede wszystkim wielkością. Dzięki temu potencjalny użytkownik z łatwością znajdzie dla siebie odpowiednio większą lampę, która sprawdzi się w bardziej przestronnym ogrodzie.

Można również zdecydować się na nieduże reflektory, idealne w skutecznym doświetleniu garażu lub innego obiektu.

Reflektory zewnętrzne są świetnym sposobem na podkreślenie unikalnych cech krajobrazu. Natychmiast dodają dramatyzmu, tworząc fascynujące cienie na drzewach i dodając wizualną wysokość ścianom i architekturze. Oświetlenie punktowe i reflektory są zazwyczaj mocne i zdolne do osiągania dużych wysokości, ale zazwyczaj są niskonapięciowe i łatwo je regulować, dzięki czemu można je skierować dokładnie tam, gdzie chcesz uzyskać odrobinę dekoracyjnego światła.

Gdzie najlepiej stosować zewnętrzne światła punktowe?

Odpowiednie zarówno dla frontu budynku, jak i podwórka, reflektory punktowe i lampy ogrodowe są optymalnie wykorzystywane u podstawy dużych drzew lub w kierunku kamieni. Światło wydobywa tekstury i kształty, których inaczej nie można zauważyć. W połączeniu z innym oświetleniem zewnętrznym i krajobrazowym, reflektory stworzą dobrze zaokrąglony schemat oświetlenia. W obszarach komercyjnych, w tym na zewnątrz restauracji lub hoteli, duże reflektory krajobrazowe przyciągają uwagę i sprawiają, że biznes łatwiej jest dostrzec z drogi. Docenisz również przyjazną obecność, jaką tworzą w tych lokalizacjach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz reflektora na zewnątrz, z pewnością znajdziesz tu stylową opcję.

Światło punktowe lub reflektor dla każdego stylu

W każdej oprawie oświetlenia zewnętrznego można wybierać spośród wielu stylów, a reflektory nawiązują do wielu rodzajów estetyki zewnętrznej. W przypadku tradycyjnych krajobrazów z ciężkimi obszarami nadrzewnymi spójrz na reflektory MW-Light, aby pomóc w tworzeniu dramatycznych kształtów i cieni. Opcje te mają elastyczne główki, które można zmieniać i manewrować według własnych upodobań. Oferujemy też wiele współczesnych i nowoczesnych reflektorów, z opcjami, które są po prostu umieszczane w ziemi. Wbudowane reflektory punktowe są też w naszej ofercie, a znajdziesz tu również wiele reflektorów LED do zastosowań zewnętrznych. Te dekoracyjne oprawy LED łączą elementy stylowego wzornictwa z energooszczędnością, aby naprawdę podkreślić swój krajobraz.

Jak wybrać najlepsze reflektory i światła punktowe?

Po pierwsze, musisz określić przeznaczenie reflektora lub światła punktowego. Wiele z tych krajobrazowych opraw oświetleniowych zawierało kierunkowe głowice, pozwalające skierować światło na drzewa lub inne elementy otoczenia. Znajdziesz tu również wiele wbudowanych i wpuszczanych świateł dobrze wykorzystywanych jako światło zewnętrzne lub reflektor punktowy. Opcje te zapewniają wyjątkowe podświetlenie dla drzew, fontann, akcentów ogrodowych i znaków (dla lokalizacji komercyjnych). Z każdą zewnętrzną oprawą oświetleniową, będziesz chciał sprawdzić, czy posiada ona certyfikat IP i jest bezpieczna do użytku na zewnątrz. Tzw. wilgotna lub mokra ocena jest konieczna w przypadku produktów, w których otoczeniu obecność wody jest nieunikniona. Na koniec przyjrzyj się naszym informacjom o napięciu sieciowym i oświetleniu niskiego napięcia, aby lepiej zrozumieć, który styl jest najlepszy dla twojej przestrzeni.

Oprócz reflektora lub światła punktowego, zaznacz obszary zewnętrzne, które są bliżej ziemi za pomocą oświetlenia ścieżek, latarni ogrodowych i świateł słupkowych. Te krótkie, stylowe światła i słupki zapewniają przyjemny charakter dekoracyjny na podwórku, a jednocześnie tworzą bezpieczne, przewodnie światło dla słabo oświetlonych ścieżek i chodników. Latarnie i reflektory zewnętrzne to tylko jeden z elementów kompletnego systemu oświetlenia zewnętrznego - warto rozważyć dodanie kinkietów zewnętrznych, oświetlenia ogrodowego, podtynków i świateł postojowych, aby uzyskać pełne koło oświetlenia zewnętrznego wokół posesji.

NEWSLETTER
@