Ręcznik kuchenny Mandarinier En Pot Jaune Soleil 77x56 cm Garnier-Thiebaut

Kod produktu: TG-39629
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 89,00 zł
ILOŚĆ: -+

Ręcznik kuchenny Mandarinier En Pot Jaune Soleil 77x56 cm Garnier-Thiebaut. Ściereczka z adamaszku, z czystej bawełny (żakard) wyprodukowana we Francji w Gérardmer (Wogezy). Wykonany z wysokiej jakości bawełny. Zastosowano w produkcji technikę tkania Jaquard. Bawełna sprawia, że ręcznik jest szczególnie chłonny i wytrzymały. Doskonale nadaje się do osuszania zastawy stołowej i sztućców. Dzięki wyjątkowej kolekcji tekstyliów kuchennych GT, wprowadzisz kolory do swojej kuchni. Zobacz całą ofertę ściereczek i ręczników, wybierz swój model i ciesz się magią motywów i kolorów. Ekstrawaganckie ściereczki kuchenne wykonane ze 100% bawełny z czarującymi motywami i jasnymi lub subtelnymi kolorami sprawią, że przebywanie w kuchni będzie dla Ciebie jeszcze bardziej fascynujące.

Ta ściereczka to klasyk w Twojej kuchni

Ręczniki kuchenne Garnier-Thiebaut dostępne są w kilku seriach. Te wysokiej jakości ściereczki kuchenne w bardzo nowoczesnym stylu będą Ci służyć każdego dnia. Zaprojektowane z ultrachłonnej bawełny, pozwolą wytrzeć naczynia kilkoma ruchami. Garnier-Thiebaut mają etykietę Vosges Terre Textile: gwarancja produktu o kontrolowanym pochodzeniu z Wogezów i wysokiej jakości.

  • Wymiar: 77 x 56 cm
  • Materiał: 100% bawełna
  • UWAGA: wyprać przed pierwszym użyciem w temperaturze 40°C
  • Pranie w temperaturze 40°C - 60°C
  • Nie wybielać
  • Suszyć w niskiej temperaturze
  • Prasować w wysokiej temperaturze
  • Bawełna jako naturalne włókno, po pierwszym praniu może ulec skurczeniu o ok. 5%

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Ręcznik kuchenny Mandarinier En Pot Jaune Soleil 77x56 cm Garnier-Thiebaut

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Ręczniki do naczyń - wprowadź kolor do swojej kuchni ze ściereczkami Garnier-Thiebaut, ciesz się magią motywów i kolorów. Ekstrawaganckie ściereczki kuchenne wykonane ze 100% bawełny lub czystego lnu z czarującymi motywami i jasnymi lub subtelnymi kolorami.

NEWSLETTER
@