Ręczna wyciskarka do cytrusów z dźwignią Retro Kitchen Craft mietowa

Kod produktu: LNJUICERBLU
  opinie: 0
CENA: 263,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Ręczna wyciskarka do cytrusów z dźwignią Retro Kitchen Craft mietowa - codziennie świeży sok na wyciągnięcie ręki. Świeże soki w diecie dzieci i dorosłych są niezbędne do prawidłowego odżywiania. Dostarczają mnóstwa cennych witamin i minerałów, wspomagają odchudzanie, a co najważniejsze są zdrowe, bo nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów. Ponadto świeże soki z pomarańczy czy grejpfrutów mają prawdziwy smak owoców cytrusowych w odróżnieniu od tych kupowanych w kartonikach.

Ręczna wyciskarka do cytrusów z dźwignią Kitchen Craft to świetne narzędzie kuchenne, które pozwoli na codzienne przygotowanie świeżej porcji napoju. Służy do wyciskania soku z pomarańczy, cytryn, limonek oraz grejpfrutów. Posiada zdejmowany pojemnik na sok wykonany ze stali nierdzewnej oraz sitko zapobiegające wpadaniu miąższu i pestek do pojemnika.

Dźwignia posiada maksymalny nacisk około 360 kg (można ją myć w zmywarce). Trwała metalowa podstawa jest proszkowo powlekana warstwą lakieru, można ją czyścić przecierając wilgotną ściereczką. Wyciskarka do cytrusów z dźwignią Kitchen Craft utrzymana w stylu retro jest praktyczna, elegancka i ponadczasowa.

  • Materiał: stal nierdzewna, metal malowany proszkowo
  • Dźwignia o specjalnym przełożeniu - maksymalny nacisk ok. 360 kg
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Ręczna wyciskarka do cytrusów z dźwignią Retro Kitchen Craft mietowa

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@