PURE OXYGEN świeca zapachowa 15x15 Lacrosse

Kod produktu: ZVV300OXLC
Marka: Lacrosse
Dostępna ilość: 0 szt.
Wysyłka do 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 199,00 zł
ILOŚĆ: -+

PURE OXYGEN świeca zapachowa 15x15 Lacrosse.

Świece zapachowe nie są przeznaczone tylko do zaciemnienia pomieszczeń, mogą towarzyszyć nam w różnych chwilach i potrzebach, na każdy nastrój. Niezależnie od tego, czy są perfumowane czy nie, są one wytwarzane z naturalnego wosku roślinnego, a dzięki długiemu działaniu utrzymują aromat aż do końca. Wydzielają zapach równomiernie i perfumując otoczenie nawet wtedy, gdy są zapalone. Aromatyczne świece są naturalne i zawierają dużą koncentrację perfum i olejków eterycznych.

Zdejmij drewnianą pokrywę i umieść świeczkę w pozycji pionowej, zawsze na odpornych na ciepło powierzchniach i pamiętaj, aby ją zgasić zanim wypali się do końca. Trzymaj go z dala od dzieci, zwierząt domowych, zasłon, wentylatorów i kanałów wentylacyjnych i nigdy nie pozostawiaj zapalonej świecy bez nadzoru. Zachowaj odstęp 10 cm między świecami. Aby zapewnić równomierne spalanie, zachowaj knot 6 mm i niech wosk ostygnie przed ponownym użyciem. Zgaś świecę po 4 godzinach nieprzerwanego użytkowania i zabezpiecz przed zabrudzeniem.

Podobnie jak w architekturze, produkty te również dążyły do ​​harmonii pomiędzy artyzmem a funkcjonalnością. W ten sposób Lacrosse spełnia swoją rolę ustawienia i zapewnia wartość dodaną dekoracji.

Wchodzenie w świat Lacrosse oznacza podróżowanie poprzez inspirację. Przygoda ducha miesza się z twórczą duszą, aby wyobrazić sobie każdy z tych dziesięciu emblematycznych perfum dla domu, inspirowanych naturalnymi elementami zdolnymi do przyspieszania pulsu. Bezprecedensowa kolekcja, która emanuje autentycznością i z której wyłaniają się aromatyczne nuty.
Czas palenia świecy to 40 godzin. W kwadratowym szkle z czterema knotami, wykonana z wosku roślinnego bez szkodliwych substancji.

  • Wysokość: 15 cm
  • Szerokość: 15 cm
  • Głębokość: 12 cm
  • Materiał: szkło, drewno, wosk roślinny
  • Czas palenia: 40 godzin
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o PURE OXYGEN świeca zapachowa 15x15 Lacrosse

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Świece Lacrosse marki Ambientair to ponadczasowy styl i rozpoznawalny design z ciekawym efektem chromatycznym inspirowanym odcieniami natury. Lacrosse doskonale komponuje się z wystrojem wnętrza, wypełniając atmosferę wyjątkowymi zapachami.

NEWSLETTER
@