Pędzelki silikonowe Prepara

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Amerykańska firma Prepara od wielu lat projektuje i produkuje innowacyjne pędzelki silikonowe Prepara. Wszystkie rodzą się z pasji właścicieli, a aktywny udział w ich tworzeniu biorą kucharze, gospodynie domowe i zapaleni wynalazcy.

Na rynku panuje opinia, że wyroby tej nowojorskiej firmy łączą przyjazną cenę z wysoką jakością - klienci brzęczącą monetą i kartami kredytowymi potwierdzają słuszność sloganu reklamowego o luksusie jazdy BMW w konkurencyjnej cenie Volkswagena.

Gama wyrobów Prepara jest stale wzbogacana - od nowoczesnych pojemników do przechowywania świeżych ziół i warzyw po wyjątkowe kuleczki do formowania lodu z dodatkami typu cytryna, limonka, mięta, maliny, pędzelki do ciast, pędzelki do smarowania potraw, pędzelki kuchenne z silikonu marki Prepara.

Prostota i elegancja wzornictwa oraz niezawodność narzędzi Prepara pomagają odkrywać i rozwijać pasję gotowania, zdobywać nowe kulinarne doświadczenia i oszczędzać czas, który dzięki temu można dzielić z rodziną i przyjaciółmi.

NEWSLETTER
@