Pomarańcza i Cynamon świeca zapachowa The Olphactory

Kod produktu: ZVV402NCTO
  opinie: 1   czytaj opinie

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Świece zapachowe długo utrzymujące zapach The Olphhactory i Lacrosse

Opis produktu

Świeca zapachowa Pomarańcza i Cynamon The Olphactory, okrągła, jeden knot, wykonana z wosku roślinnego bez szkodliwych substancji.

Znajdź czas dla siebie ... Te inspirujące świece wykonane z wosku roślinnego wypełnią Twój dom zapachami olejków eterycznych. Wszystkie stworzone po to, aby docenić kwitnące chwile w których żyjesz. Ciesz się chwilą relaksu, jasnością naszej ręcznie robionej świecy. Pozwól, by perfumy The Olphactory uczyniły twoje standardy bardziej wyjątkowymi.

Ustaw świecę w pozycji pionowej, zawsze na odpornych na ciepło powierzchniach i pamiętaj, aby ją zgasić przed zużyciem do końca. Aby zapobiec topieniu się, należy unikać umieszczania go na piecach i innych gorących powierzchniach. Aby wypalić równomiernie wosk, należy zachować knot 6 mm i pozostawić wosk do ostygnięcia przed ponownym użyciem. Zgaś świecę po 4 godzinach nieprzerwanego użytkowania i zabezpieczaj przed zabrudzeniem.

Czas palenia od 30 do 40 godzin.

  • Wysokość: 9,8 cm
  • Średnica: 8 cm
  • Materiał: szkło, drewno, wosk roślinny
  • Czas palenia: 40 h
NEWSLETTER
@