Półmisek porcelanowy na owoce morza 30x15 cm Revol Swell czarny piasek

Kod produktu: RV-653538-6
Marka: Revol
CENA: 126,02 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Półmisek porcelanowy na owoce morza 30x15 cm Revol Swell czarny piasek. Wybierz ten prostokątny talerz, który uwiedzie Twoich gości, a dzięki kolekcji Swell od Revol jeszcze bardziej skupisz się na wyczuciu szczegółów. Kolekcja inspirowana morzem i całym jego kulinarnym bogactwem. Całe jego bogactwo łączy się w tym delikatnym i gładkim, prostokątnym talerzu, przypominającym tańczące kolory morza i falowanie piasku. Biały piasek, czarny lub brązowy piasek, masz do wyboru trzy schematy kolorystyczne tego prostokątnego półmiska Swell, które są wystarczające, aby spełnić oczekiwania każdego i zaspokoić pragnienia każdego szefa kuchni.

Dbając o każdy szczegół, uwiedziesz dzisiejszych gości. Prostokątny talerz - półmisek, jest częścią kolekcji zastawy stołowej, która przyciągnie wzrok i ukaże bogactwo Twoich kulinarnych kreacji. Dzięki kolekcji Swell Revol możesz serwować posiłki na prostokątnych talerzach, które są inspirowane światem morza i falami piasku. Rezultat jest na najwyższym poziomie Twoich oczekiwań, tym bardziej, że masz do wyboru trzy kolory spośród czarnego, białego i brązowego. Innymi słowy, podróż proponowana przez te prostokątne półmiski zapowiada się dobrze. Więc idź dalej, do ciebie należy zanurkowanie w wodzie i podążanie za pragnieniem serca; niezależnie od tego, czy chodzi o zastawę, która ma ten sam kolor, czy też odważysz się wybrać mieszankę dostępnych odcieni. W każdym razie daj się uwieść tym prostokątnym, porcelanowym talerzom i bądź pewny, można je myć w zmywarce, przechowywać w zamrażarce, a nawet piec w piekarniku.

Revol Swell to wyjątkowa kolekcja porcelanowej zastawy stołowej - pochwała morzu i jego kulinarnych bogactw. To inspirująca podróż, w której falowanie oceanów, mórz i piasek na plarzy ubarwi Twoją kreatywność. Kolekcja zastawy stołowej zaprojektowana z myślą o serwowaniu owoców morza. Innymi słowy, podróż kulinarna proponowana przez tą zastawę stołową zapowiada się dobrze. Więc idź dalej, to do ciebie należy zanurkowanie w wodzie i podążanie za pragnieniem serca. Daj się uwieść tej kolekcji porcelanowych talerzy, półmisków i miseczek.

Revol - francuska marka z 250-letnią tradycją, której porcelana jest połączeniem tradycji i nowoczesnego designu. Jej projektanci tworzą piękne, praktyczne, innowacyjne, a przede wszystkim ponadczasowe projekty zastawy stołowej z porcelany, opierając się krótkotrwałym trendom w modzie. Revol od pokoleń produkuje najwyższej jakości porcelanę o wyjątkowym, opracowanym przez siebie składzie. Wysoka zawartość kaolinu wpływa na jej twardość, odporność na ukruszenia, szok termiczny oraz mycie w zmywarkach. Stołową zastawę porcelanową Revol bezpiecznie można używać do gotowania, pieczenia, a nawet zamrażania - wytrzymuje temperaturę od -40°C do + 300°C. Wiele etapów produkcji jest wykonywanych ręcznie co dowodzi, że tego francuskiego producenta wyróżnia prawdziwe zamiłowanie do rzemiosła.

Porcelana Revol jest w 100% bezpieczna w kontakcie z żywnością. Dzięki niskiej porowatości (0,05%), jej powierzchnia jest higieniczna - nie przyjmuje zanieczyszczeń i nie pochłania zapachów. Odporna na działanie detergentów, gwarantowana wytrzymałość ponad 3000 cykli w zmywarce.

  • Materiał: porcelana
  • Szerokość: 15,3 cm
  • Długość: 30,2 cm
  • Wysokość: 2,4 cm
  • Wyprodukowano we Francji
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Półmisek porcelanowy na owoce morza 30x15 cm Revol Swell czarny piasek

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@