Pojemnik na pieczywo tekowy z deską do krojenia Pantry Skagerak

Kod produktu: S1835350
  opinie: 0
CENA: 608,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Pojemnik na pieczywo z drewna tekowego oraz deska do krojenia jako jego pokrywa. Pantry marki Skagerak to drewniany pojemnik na chleb i różnego rodzaju świeże pieczywo - bułki, rogale. Drewniana kratownica to wyjątkowa konstrukcja tego chlebaka, która wymaga podczas przechowywania pieczywa, zastosowania płóciennego woreczka lub innego wypełnienia, aby okruszki nie wydostawały się na zewnątrz. Jest to jednak najwłaściwszy sposób przechowywania świeżego pieczywa. Dzięki kratownicy pieczywo ma zapewniony dostęp do powietrza i nie ma ryzyka powstania pleśni.

Pojemnik wyposażony jest w drewnianą pokrywę, którą można użyć jako deskę do serwowania serów i wędlin, czy deskę do krojenia pieczywa. Deska ma dwie różne powierzchnie: gładką - do serwowania lub krojenia serów czy wędli; żłobioną - aby okruszki z pieczywa nie rozsypywały się po kuchennym blacie.

  • Wymiary: 35,5 x 24 cm
  • Wysokość: 14 cm
  • Materiał: drewno tekowe

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Skagerak to marka powstała w Danii w 1976 roku. Założona jako mała rodzinna firma, dzisiaj swoje dodatki, akcesoria oraz meble sprzedaje w różnych zakątkach globu. Odbiorcy doceniają jakość, a także znakomity skandynawski design, łączący w minimalistycznych formach klasykę i nowoczesność.

NEWSLETTER
@