Pojemnik łazienkowy z pokrywką Blomus Ara jasnozielony

Kod produktu: B68964

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Mały pojemnik łazienkowy z pokrywką z serii Ara niemieckiej marki Blomus, który wprowadzi nowoczesny styl do Twojej łazienki. Zastosowano w nim nowe połączenie materiałów, które dotąd nie były używane w akcesoriach łazienkowych: polystone oraz stal nierdzewną, które nie tylko dobrze wyglądają razem, ale łączą w sobie kilka innych zalet, przez co pojemnik staje się czymś więcej niż tylko zwykłym produktem. Produkty marki Blomus to nowoczesne formy osiągane poprzez czyste, harmonijne projektowanie. Szczególnie widoczne jest to tej serii, w której zaokrąglone kształty są jednocześnie proste i eleganckie.

Pojemnik Ara jest elementem przyciągającym wzrok, a łazienka staje się bardziej indywidualna, kameralna i domowa. Skutek wizualny wzmocniony jest poprzez użyte materiały i ich niepowtarzalną fuzję. Podczas, gdy stal nierdzewna emituje blask i elegancję, sztuczny kamień - polystone przysparza bardzo naturalnej powierzchowności. Efektem jest mieszanka kontrastujących materiałów, połączonych w prostej formie. Ten podwójny kontrast dodaje czegoś niezwykłego tej podstawce, bez wprowadzania niepotrzebnych elementów i ozdobników, które mogłyby zakłócić dekoracyjny schemat.

W akcesoriach łazienkowych nie chodzi o samą ich stylistykę, ale także o funkcjonalność. Pojemnik, tak jak pozostałe akcesoria z serii Ara, występuje w trzech neutralnych kolorach: przyjemny antracyt, czysty biały oraz ciemnoszary.

  • Materiał: stal nierdzewna matowa, polystone (sztuczny kamień)
  • Wysokość: 8,5 cm
  • Średnica: 10 cm
  • Pojemność: 0,4 Litra
  • Projekt: Uwe Spannagel
NEWSLETTER
@