Podstawka pod książkę kucharską lub tablet Kitchen Craft

Kod produktu: NECBSTAND
CENA: 117,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Podstawka pod książkę kucharską lub tablet Kitchen Craft. Wykonana z odpowiedzialnie pozyskiwanego drewna akacjowego. Naturalny stojak na książkę kucharską i tablet ma integralną, drewnianą wnękę, w której można trzymać zarówno książki kucharskie, jak i tablety, takie jak iPady, pod idealnym kątem do czytania, co jest wygodne do przestrzegania przepisów kuchennych. Zintegrowana, odchylana do tyłu, czarna, metalowa podstawka pozwala podczas gotowania śledzić najnowszy przepis z ulubionej aplikacji. Stojak można również złożyć na płasko, co ułatwia przechowywanie, gdy nie jest używany.

Łącząc zrównoważony rozwój, funkcjonalność i styl, seria akcesoriów kuchennych Natural Elements przedstawia swoją przyjazną dla środowiska gamę, która została zaprojektowana w celu zmniejszenia ilości plastiku, szczególnie jednorazowego użytku w naszej kuchni i stylu życia podczas gotowania. Ta kolekcja obejmuje naturalne materiały w kuchni, nadając jej wyjątkowy, organiczny charakter.

  • Materiał: drewno akacjowe z odpowiedzialnego źródła pozyskania
  • Długość: 24 cm
  • Wysokość: 18 cm
  • Głębokość: 6 cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Podstawka pod książkę kucharską lub tablet Kitchen Craft

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@