Podstawka Blomus Ara różowa

Kod produktu: B68968

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Podstawka łazienkowa Ara niemieckiej marki Blomus wprowadzi troszeczkę współczesnego stylu do Twojej łazienki. Zastosowano w niej zupełnie nowe połączenie materiałów, które dotąd nie były używane w akcesoriach łazienkowych: polystone oraz stal nierdzewną, które nie tylko dobrze wyglądają razem, ale łączą w sobie kilka innych zalet, przez co podstawka staje się czymś więcej niż tylko zwykłym produktem.

Produkty Blomus to swoiste formy osiągane poprzez czyste, harmonijne projektowanie. Szczególnie widoczne jest to tym produkcie, którego zaokrąglona obudowa jest jednocześnie prosta i elegancka.

Podstawka staje się elementem przyciągającym wzrok, a łazienka staje się bardziej indywidualna, kameralna i domowa. Skutek wizualny wzmocniony jest poprzez użyte materiały i ich niepowtarzalną fuzję. Podczas, gdy stal nierdzewna emituje blask i elegancję, sztuczny kamień - polystone przysparza bardzo naturalnej powierzchowności. Efektem jest mieszanka kontrastujących materiałów, połączonych w prostej formie. Ten podwójny kontrast dodaje czegoś niezwykłego tej podstawce, bez wprowadzania niepotrzebnych elementów i ozdobników, które mogłyby zakłócić dekoracyjny schemat.

Oczywiście w akcesoriach łazienkowych nie chodzi o samą ich stylistykę, ale także o funkcjonalność. Podstawka oferowana jest, tak jak pozostałe akcesoria z serii Ara, w trzech neutralnych kolorach: przyjemny antracyt, biały oraz ciemnoszary. Idealna na drobne akcesoria, takie jak biżuteria czy spinki do mankietów. Produkty Blomus wytwarzane są w bardzo wysokim standardzie wykończenia.
UWAGA! Produkt nie nadaje się do kontaktu z mydłem.

  • Materiał: stal nierdzewna matowa, polystone
  • Wysokość: 3 cm
  • Średnica: 12 cm
  • Projekt: Uwe Spannagel
NEWSLETTER
@