Plafony sufitowe

Filtruj wg producenta:

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Plafon 50 cm LED z pilotem i aplikacją mobilną, głośnikie...

1 104,00 zł 1 240,00 zł Oszczędzasz 136,00 zł
produkt na zamówienie

Plafon LED 60 cm z pilotem i aplikacją mobilną, głośnikie...

1 420,00 zł 1 653,00 zł Oszczędzasz 233,00 zł
produkt na zamówienie

Plafon sufitowy, nowoczesny LED, 4 tryby oświetlenia DeMa...

1 133,00 zł 1 282,00 zł Oszczędzasz 149,00 zł
produkt na zamówienie

Czy plafon pasuje do salonu?

Lampa plafon to dosyć nowe rozwiązanie oświetlenia do mieszkań. Zwykle stosuje się je jako oświetlenie pomieszczeń biurowych czy użyteczności publicznej. W ostatnich czasach, projektanci wnętrz i oświetlenia częściej sięgają po takie rozwiązanie, dzięki rozwinięciu technologii LED oraz możliwości użycia lepszych materiałów, z których można przygotować niepowtarzalne wzory. Plafon do salonu może być zarówno tradycyjny, biały o prostym, kwadratowym lub okrągłym kształcie – taki będzie pasował do nowoczesnego wnętrza. Ale projektanci z RegenBogen poszli dalej i zaprojektowali serię plafonów sufitowych nawiązujących do stylistyki klasycznej i retro. Mosiężne wykończenia, barwione szkło i kryształowe dodatki – to cechy charakterystyczne dla tego rodzaju oświetlenia. Takim rozwiązaniem zastąpisz klasyczne żyrandole czy lampy sufitowe.

Plafon do łazienki to klasyka gatunku – znajdziesz w naszej ofercie kilka modeli, zarówno prostych, przylegających do sufitu jak i takich, które zajmują większą powierzchnię i oświetlisz nimi dużą łazienkę.

Jeśli zastanawiasz się jaki plafon do salonu czy sypialni kupić, zapraszamy do obejrzenia naszej oferty, wśród której z pewnością znajdziesz ten jeden jedyny swój wymarzony.

Zobacz jakie modele oferujemy:

  • plafon do pokoju dziecięcego
  • plafon do kuchni
  • plafon do sypialni
  • plafon kryształowy
  • plafon led
  • plafon łazienkowy
NEWSLETTER
@