Piersiówka stalowa Stanley Classic granatowa 0,23 Litra

Kod produktu: 10-00837-185
Marka: Stanley
Dostępna ilość: 30 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 125,00 zł
ILOŚĆ: -+

Granatowa piersiówka stalowa Stanley Classic o pojemności 0,23 Litra, której obudowa została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8. Są czasem takie chwile, kiedy nie można odmówić toastu. Znakomicie nadają się w takim momencie własny alkohol w stylowej piersiówce. Piersiówka Stanley to idealny towarzysz podczas polowań czy pieszych wędrówek.

Retro... klasyczna... kultowa... seksowna... nie obchodzi nas jak ją nazwiesz, wiemy tylko, że ta solidna piersiówka nigdy Cie nie opuści - o ile oczywiśnie nie jest pusta. Poznaj swojego nowego, najleszego przyjaciela...

Firma Stanley zaprojektowała pierszy termos ze stalowym wkładem w 1913 roku i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

  • Pojemność: 0,2 Litra
  • Wysokość: 19 cm
  • Szerokość: 7,5 cm
  • Głębokość: 3,8 cm
  • Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • 100% szczelności
  • Należy myć ręcznie
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Piersiówka stalowa Stanley Classic granatowa 0,23 Litra

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@