Piersiówka stalowa Stanley Classic czarna 0,23 Litra

Kod produktu: 10-00837-127
Marka: Stanley
CENA: 125,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Piersiówka stalowa Stanley Classic czarna o pojemności 0,23 Litra, której obudowa została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8. Są czasem takie chwile, kiedy nie można odmówić toastu. Znakomicie nadają się w takim momencie własny alkohol w stylowej piersiówce. Piersiówka Stanley to idealny towarzysz podczas polowań czy pieszych wędrówek.

Retro... klasyczna... kultowa... seksowna... nie obchodzi nas jak ją nazwiesz, wiemy tylko, że ta solidna piersiówka nigdy Cie nie opuści - o ile oczywiśnie nie jest pusta. Poznaj swojego nowego, najleszego przyjaciela...

Firma Stanley zaprojektowała pierszy termos ze stalowym wkładem w 1913 roku i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

  • Pojemność: 0,2 Litra
  • Wysokość: 19 cm
  • Szerokość: 7,5 cm
  • Głębokość: 3,8 cm
  • Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • 100% szczelności
  • Należy myć ręcznie
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Piersiówka stalowa Stanley Classic czarna 0,23 Litra

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@