Pięcioramienna lampa wiąszaca MW-LIGHT Classic z szarym kloszem

Kod produktu: 713010705
  opinie: 0
CENA: 1 656,00 zł
Produkt na zamówienie
Planowany termin dostawy: 2021-04-15

Pięcioramienna lampa wiąszaca MW-LIGHT Classic z szarym kloszem. Elegancki żyrandol doskonale uzupełnia klasyczne wnętrze. Metaliczna podstawa ze szlachetnego koloru antycznego mosiądzu podkreślona jest wdzięcznym, szarym kloszem z tkaniny. Uroku tej kompozycji dodaje niezwykły wystrój: centralna część i gniazda wykonane są z szarej ceramiki. Model z delikatną kombinacją odcieni, niezrównaną gracją i oczywiście, ceramiczną dekoracją.

Styl z niezwykle harmonijną paletą kolorów. Oryginalna kombinacja odcieni i materiałów: metal w kolorze miodowego brązu, ceramiczny wystrój w delikatnym odcieniu, klosz z tkaniny w kolorze szarym. Przeszklone elementy porcelanowe w modnym odcieniu nadają modelowi szczególnej wartości dekoracyjnej. Szlachetny, antyczny obraz powstaje dzięki zaawansowanej technologii pękania. Szeroki, elegancki klosz lampy jest zszyty zgodnie z wysokimi standardami jakości lamp. Odcień brązu miodowego nadaje modelowi wyjątkową szlachetność. Miękkie, ciepłe światło z tradycyjnych źródeł światła.

Podstawa lampy wykonana jest z metalu i ocynkowana w kolorze złota. Ramiona są produkowane w technologii walcowania na maszynie rolkowej, miska sufitowa jest wytwarzana przez prasowanie. Centralna oś i dekoracyjne gniazda wykonane są z szarej porcelany szklonej. Porcelana jest postarzona przez technologię pękania. Klosz lampy wykonany jest z szarego, teksturowanego materiału z odpornym na ciepło akrylem wewnątrz.

  • materiał: metal, tkanina, ceramika
  • wysokość całkowita: 83 cm
  • średnica: 60 cm
  • długość łańcucha: 30 cm
  • gwint żarówki: E14
  • moc żarówki: 5 x 40W
  • stopień ochrony: IP20
  • żarówka w zestawie: NIE
  • do pomieszczeń: 10 m2

Uwaga: produkt wymaga samodzielnego złożenia.

Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Pięcioramienna lampa wiąszaca MW-LIGHT Classic z szarym kloszem

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Niemiecki producent oświetlenia, marka MW-Light to lampy utrzymane w różnych designerskich stylach, które sprawdzą się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i w pomieszczeniach o nowoczesnym charakterze. Niektóre produkty zostały zaprojektowane z myślą o oświetleniu ogrodu, cechując się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak intensywne nasłonecznienie czy przymrozki.

NEWSLETTER
@