Patelnie z powłoką ceramiczną, rondel i akcesoria kuchenne Mayflower GreenPan

Kod produktu: CC001592-001
Marka: GreenPan
CENA: 669,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Patelnie z powłoką ceramiczną, rondel i akcesoria kuchenne Mayflower GreenPan. Kompletny zestaw w klasycznej formie. Ten zestaw przeniesie Cię do starych, dobrych czasów, wprowadzając dodatkowo najnowsze technologie, abyś mógł być na bieżąco.

Naczynia pokryte powłoką ceramiczną non-stick Thermolon™ Infinity, wzbogaconą diamentami to wyjątkowo trwała powierzchnia do gotowania, która zapewnia szybkie i równomierne nagrzewanie za każdym użyciem. Powłoka jest nieprzywieralna.

Użyty diament posiada 4-krotnie większe przewodnictwo cieplne niż miedź, jest materiałem niewchodzącym w reakcje chemiczne, ma naturalne właściwości antyprzywieralne i jest najtwardszym materiałem znanym człowiekowi.

Solidny, aluminiowy korpus rondla oraz patelni. wyposażony jest w energooszczędne, aluminiowe dno indukcyjne Magneto™, nasycone cząsteczkami ferromagnetycznymi do stosowania na wszystkich rodzajach płyt grzewczych. Dodatkowo dno jest uszlachetnione rozproszonymi cząsteczkami miedzi. Wytworzone ciepło rozprowadzane jest równomiernie i dzięki temu spód jest znacznie mniej podatny na deformacje.

Łatwe do czyszczenia wnętrza oszczędzą Twój czas i energię w kuchni, a drewniane uchwyty Stay Cool są eleganckie, ergonomiczne, wygodne i chronią dłonie przed poparzeniem.

Skład zestawu:

  1. patelnia 28 cm (średnica dna 22 cm)
  2. patelnia 24 cm (średnica dna 18 cm)
  3. rondel 16 cm (średnica dna 13 cm)
  4. łopatka kuchenna kwadratowa z drewnianą rączką
  5. łyżka kuchenna duża do mieszania lub próbowania zupy
  • Materiał: aluminium, drewno, stal niedzewna, szkło, powłoka ceramiczna
  • Materiały wolne od PFOA, nie zawierają ołowiu i kadmu
  • Należy myć ręcznie
  • Nie używać w piekarnikach
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Patelnie z powłoką ceramiczną, rondel i akcesoria kuchenne Mayflower GreenPan

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

GreenPan to belgijska firma, która zrewolucjonizowała rynek sprzętów kuchennych.

Powstała w 2007 roku i w ciągu zaledwie czerech lat odniosła ogromny sukces na całym świecie. Dziś jest już obecna na 6 kontynentach, w ponad 70 krajach. Do dziś sprzedano ok. 6 mln. garnków i patelni.

NEWSLETTER
@