Patelnie WMF

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Patelnie WMF to wyroby znakomitej jakości, cechujące się nie tylko dużą wytrzymałością i wygodą użytkowania, ale też eleganckim designem. Do ich produkcji używa się najnowocześniejszych technologii opracowanych przez producenta.

Patelnie aluminiowe WMF – nowoczesne materiały

Naczynia tej marki wykonane są z opatentowanych materiałów, stworzonych, by zniosły wysokie temperatury i umożliwiały smażenie na minimalnych ilościach tłuszczu. Patelnie aluminiowe WMF pokryte są odporną na zarysowania ceramiczną powłoką, pozwalającą na smażenie nawet w temperaturze 400°C. Te wykonane ze stali produkowane są z opatentowanego stopu. Wszystkie patelnie WMF są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Również patelnie grillowe dostosowane są do używania na wszystkich typach kuchenek.

Patelnie do serwowania – dlaczego warto wybrać WMF?

Patelnie z rączkami marki WMF idealnie nadają się do podawania potraw od razu na stół. Ustawienie na desce czy podkładce naczynia, w którym przygotowaliśmy danie, oszczędzi zmywania. Do tego dłużej zatrzyma ciepło potraw i pasuje do swobodnego charakteru spotkań z przyjaciółmi i rodzinnych obiadów. Patelnie do serwowania wyposażone są w rączki po obydwu stronach i wysokiej jakości powłokę.

NEWSLETTER
@