Patelnie OXO

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Kuchenne naczynia i akcesoria amerykańskiej marki OXO to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie prostotę i ergonomię oraz zawsze oczekują najlepszej jakości.

Patelnie stalowe OXO – wygoda i uniwersalność

Patelnie tej marki zaprojektowane są w trosce o wygodę użytkowania. Mają więc ergonomiczne, świetnie wyważone rączki i brzegi zapobiegające kapaniu podczas nakładania potrawy na talerz. Chociaż zalecane jest zmywanie ich ręcznie, to mogą także być myte w zmywarce. Oczekiwania każdego, nawet profesjonalnego kucharza, spełnią także ich właściwości. Patelnie powstają przez połączenie zewnętrznych warstw wytrzymałej, bezpiecznej stali nierdzewnej z umieszczonym między nimi aluminium. To sprawia, że patelnie stalowe OXO nagrzewają się równomiernie i szybko, a dodatkowo są niezwykle trwałe.

Patelnie stalowe z pokrywką OXO – idealne do wieloskładnikowych dań

Głębsza patelnia z pokrywką idealnie sprawdzi się podczas smażenia rożnych składników razem. Pozwala też dłużej zachować ciepło i sprawia, że po odgrzaniu potrawy nadal są soczyste jak świeżo przyrządzone. Patelnie stalowe z pokrywką marki OXO idealnie rozprowadzają ciepło za sprawą swojej konstrukcji oraz doskonale przylegających pokrywek.

NEWSLETTER
@