Patelnie GreenPan

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Patelnia grillowa z dwoma uchwytami 28 cm GreenPan

335,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Patelnia głęboka z pokrywą 24 cm GreenPan Melbourne

350,00 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Wok 28 cm GreenPan Melbourne

266,00 zł
produkt niedostępny

Wok 28cm GreenPan Cambridge

224,00 zł
produkt niedostępny

Patelnie aluminiowe GreenPan są nowoczesne i lekkie. Za sprawą specjalnej technologii stosować je można na każdym typie kuchenek, również na indukcyjnych. Markę tę polecić można wszystkim smakoszom, którzy szukają łatwych w przechowywaniu i myciu, ergonomicznych i uniwersalnych rozwiązań.

Patelnie aluminiowe GreenPan – niepowtarzalna technologia

Patelnie te są wykonane z aluminium, nasyconego cząstkami ferromagnetycznymi. Dzięki temu można ich używać na kuchenkach indukcyjnych. Metal o dużej gęstości równomiernie rozprowadza ciepło. Opatentowana nieprzywierająca powłoka z drobinkami diamentu sprawia, że nawet patelnie do naleśników spisują się idealnie podczas przyrządzania wielu porcji.

Patelnie głębokie – idealne do szybkiego gotowania

Czy to patelnie grillowe marki GreenPan, czy do naleśników, czy też patelnie do smażenia ryb - warto je mieć w domowej kuchni, jednak używane bywają jedynie od czasu do czasu. Natomiast na co dzień najważniejsze jest, aby obiad lub kolację przyrządzić wygodnie i szybko. Dlatego obok klasycznej formy przydadzą się świetnie także patelnie głębokie. Pozwalają one przygotować całą potrawę w jednym naczyniu, a tym samym oszczędzić czas potrzebny na zmywanie.

NEWSLETTER
@