Patelnie Chasseur

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do
Aktualnie wybrany producent nie posiada produktów w tej kategorii.

Patelnie emaliowane w ostatnim czasie wracają do łask. Są one trwalsze niż teflonowe, do tego doskonale wpisują się w idee życia i gotowania w wersji - slow.

Patelnie żeliwne Chasseur – trwałość na długie lata

Dobra żeliwna patelnia posłużyć może przez naprawdę wiele lat. Jest więc inwestycją wartą swojej ceny. Najlepsi kucharze mają swoje patelnie, na których smażą zawsze, gdziekolwiek pracują – są one wykonane właśnie z żeliwa. Charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, nawet w najwyższych temperaturach. Patelnie żeliwne Chasseur są solidne i odpowiednio wykonane. Nagrzewają się powoli, ale za to równomiernie i długo pozostają ciepłe.

Patelnie do naleśników i inne

Francuska marka produkuje klasyczne patelnie w różnych rozmiarach, na których usmażyć można mięso, ziemniaki, warzywa. Dostępne są również bardziej wyspecjalizowane – patelnie do naleśników czy też grillowe. Wykonane z solidnego żeliwa pokrytego emalią patelnie z pokrywką marki Chasseur będą idealne do potraw, które potrzebują równomiernej temperatury. Przydadzą się również do odgrzewania dań. Odpowiednie są do każdego typu kuchenek. Warto zwrócić uwagę także na patelnie panini do przygotowywania grillowanych kanapek.

NEWSLETTER
@