Patelnia SensoRed 28 cm Fissler

Kod produktu: 157-303-28-100/0
  opinie: 0
CENA: 495,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Perfekcyjna patelnia SensoRed 28 cm Fissler. Linia produktów SensoRed to prawdziwy hit marki Fissler. Wszystkie patelnie z tej serii posiadają specjalną, nieprzywierającą powłokę, która sama pokazuję gotowość do pracy.

Specjalny pigment zmienia barwę wewnętrznej części patelni, w miarę osiągania wyższej temperatury. Powłoka robi się ciemniejsza (bordowa) i pokryta jednolitym kolorem co oznacza gotowość naczynia do smażenia.

Specjalnie wyprofilowane uchwyty nie nagrzewają się i zapewniają łatwe, bezpieczne użytkowanie. Otwory na końcach dają możliwość odwieszenia patelni na haku.

Innowacyjna podstawa / dno Cookstar zapewnia równomierne nagrzewanie się, oraz wydajne rozprowadzanie ciepła. Seria SensoRed nadaję się na każdy rodzaj kuchenki, także płyty indukcyjne.

  • Materiał: aluminium
  • Średnica: 28 cm
  • Waga: 1,36 kg


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Witaj w świecie Fissler!

Firma Fissler GmbH od wielu lat produkuje wysokiej jakości sprzęt kuchenny, który wyróżnia się precyzją wykonania, wysokim poziomem użyteczności i stylowym, pomysłowym wzornictwem, i jest przede wszystkim "Made in Germany". Wszystkie produkty Fissler ułatwiają pracę w kuchni i zwiększają przyjemność gotowania.

NEWSLETTER
@