Patelnia grillowa Panini żeliwna emaliowana Chasseur jesienna jarzębina

Kod produktu: 3380-08
  opinie: 1   czytaj opinie

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Patelnie Chasseur

Opis produktu

Panini – czyli zgrzewane kanapki po włosku! Smakują zarówno na ciepło jak i na zimno. Mogą być zarówno śniadaniem dla dzieciaków jak i dla dorosłych. Mogą być świetną przekąską w pracy czy w szkole. Mogą być także pożywną kolacją. Wszystko zależy od składników, których użyjemy i pory dnia, o której mamy na nie ochotę. Każdemu kęsowi będzie towarzyszył uśmiech wasz i waszych przyjaciół.

Patelnia Panini Chasseur idealna do grillowania mięs, ryb i innych dań z Panini obustronnie w tym samym czasie. To wyjątkowa patelnia w kształcie prostokąta w całości wykonana z żeliwa, emaliowana, posiada pokrywkę o grubo żebrowanej formie grillowej, dzięki której potrawa mocno dociśnięta z góry jest przygotowywana w wysokiej temperaturze. Ten podwójny grill nadaje się do wszystkich typów kuchenek, także indukcyjnych, piekarników – jego uchwyt wykonany z bakelitu odpornego na temperaturę do 220°C.

Podgrzej pustą patelnię Panini z pokrywką umieszczoną na palniku o średniej mocy przez ok. 10 minut. Jeśli jest to płyta indukcyjna, należy zwiększać dopływ ciepła stopniowo (nie doprowadzając do maksymalnej mocy), ponieważ zbyt szybkie podgrzanie żeliwa może doprowadzić do jego uszkodzenia. Następnie natrzyj oliwą patelnię i pokrywkę zachowując przy tym ostrożność, aby się nie poparzyć. Włóż potrawę do naczynia Panini dociskając pokrywką, jeśli konieczne.

 • Wymiary zewnętrzne: 36x29x7,5cm
 • Waga: 5,2kg
 • Materiał:
  • żeliwo pokryte emalią
  • uchwyt z tworzywa sztucznego - bakelitu
 • Gwarancja producenta: 10lat
 • Producent: Chasseur, wyprodukowano we Francji
 • Przeznaczenie:
  przygotowanie zapiekanych kanapek z różnego rodzaju pieczywa. Idealne do przygotowania kanapek panini na ciepło i zimno. Nadaje się do zapiekania bez użycia tłuszczu.
NEWSLETTER
@