Patelnia grillowa Panini żeliwna emaliowana Chasseur błękitna

Kod produktu: 3380-12
  opinie: 0
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 499,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Panini – czyli zgrzewane kanapki po włosku! Smakują zarówno na ciepło jak i na zimno. Mogą być zarówno śniadaniem dla dzieciaków jak i dla dorosłych. Mogą być świetną przekąską w pracy czy w szkole. Mogą być także pożywną kolacją. Wszystko zależy od składników, których użyjemy i pory dnia, o której mamy na nie ochotę. Każdemu kęsowi będzie towarzyszył uśmiech wasz i waszych przyjaciół.

Patelnia Panini Chasseur idealna do grillowania mięs, ryb i innych dań z Panini obustronnie w tym samym czasie. To wyjątkowa patelnia w kształcie prostokąta w całości wykonana z żeliwa, emaliowana, posiada pokrywkę o grubo żebrowanej formie grillowej, dzięki której potrawa mocno dociśnięta z góry jest przygotowywana w wysokiej temperaturze. Ten podwójny grill nadaje się do wszystkich typów kuchenek, także indukcyjnych, piekarników – jego uchwyt wykonany z bakelitu odpornego na temperaturę do 220°C.

Podgrzej pustą patelnię Panini z pokrywką umieszczoną na palniku o średniej mocy przez ok. 10 minut. Jeśli jest to płyta indukcyjna, należy zwiększać dopływ ciepła stopniowo (nie doprowadzając do maksymalnej mocy), ponieważ zbyt szybkie podgrzanie żeliwa może doprowadzić do jego uszkodzenia. Następnie natrzyj oliwą patelnię i pokrywkę zachowując przy tym ostrożność, aby się nie poparzyć. Włóż potrawę do naczynia Panini dociskając pokrywką, jeśli konieczne.

 • Wymiary zewnętrzne: 36x29x7,5cm
 • Waga: 5,2kg
 • Materiał:
  • żeliwo pokryte emalią
  • uchwyt z tworzywa sztucznego - bakelitu
 • Gwarancja producenta: 10lat
 • Producent: Chasseur, wyprodukowano we Francji
 • Przeznaczenie:
  przygotowanie zapiekanych kanapek z różnego rodzaju pieczywa. Idealne do przygotowania kanapek panini na ciepło i zimno. Nadaje się do zapiekania bez użycia tłuszczu.

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Chasseur pragnie zadbać o Twój komfort. Dlatego też stworzyła wiele praktycznych rozwiązań, które uproszczą funkcjonowanie Twojej kuchni. Nasza oferta marki Chasseur zawiera różnego rodzaju naczynia żeliwne.

NEWSLETTER
@