Parasol składany, ochrona przed UV, automatyczny Smati Paris

Kod produktu: USA3001
Marka: Smati
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 109,00 zł
ILOŚĆ: -+

Parasol składany, ochrona przed UV, automatyczny Smati Paris. Parasol 2w1: oprócz ochrony przed deszczem filtruje również promienie UV na poziomie 99,9%. Ponadto, okazuje się być bardzo modny dzięki jaskrawoczerwonemu wnętrzu.

Coraz więcej osób odmawia ochrony przeciwsłonecznej ze względu na nieprzyjemne uczucie na skórze. Ale oparzenia słoneczne nigdy nie są daleko. Pozostaje rozwiązanie, aby przykryć się parasolem lub lepiej: naszym składanym parasolem przeciw promieniowaniu UV.

Smati Paris wymyśliła dla ciebie idealne połączenie parasola z filtrem UV, dzięki czemu poliestrowe płótno chroni przed światłem, a zwłaszcza promieniowaniem UV, filtrując 99,9% promieni, pozostając jednocześnie idealnie wodoodpornym. Styl nie może być prześcignięty przez wybór bardzo współczesnej czerwieni, która znajduje się na całej, wewnętrznej powierzchni parasola, a także na jego granicy i na zakładce zamykającej. Zewnętrzna część czaszy jest czarna z efektem sztucznej skóry. Wynik estetyczny jest sukcesem polegającym na zgodzie ze wszystkimi stylami bez żadnej nijakości. Zwróć na niego uwagę!

Uchwyt tego parasola przeciw promieniowaniu UV jest idealny, wykonany z gumy, który zapewni przyjemne uczucie i optymalny chwyt. Na tym samym uchwycie znajduje się przycisk naszego automatycznego systemu otwierania i zamykania. Otwieranie i zamykanie parasola nigdy nie było łatwiejsze. Wreszcie, rozmiar, po złożeniu jest bardzo zmniejszony, a jego rozmiar to zaledwie 28 cm. Ten niewielki, kompaktowy parasol można łatwo przechowywać w futerale, który również pasuje do koloru Twojego akcesorium z elegancką lamówką. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie, na wszelki wypadek, bez poczucia obciążenia. Oczywiście, jego ramiona są wykonane z włókna szklanego, jak wszystkie nasze modele. Więc to jest wiatroodporny parasol, którego wytrzymałość zapewnia jego trwałość.

 • Materiał:
  • czasza: poliester
  • filtr UV 99,9% ochrony
  • uchwyt: guma
  • żebra: włókno szklane
 • Średnica: 97 cm
 • Długość po złożeniu: 28 cm
 • Waga: 0,56 kg
 • Otwieranie: automatyczne
 • Składanie: automatyczne
 • Ilość żeber: 6
 • Odporny na wiatr
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Parasol składany, ochrona przed UV, automatyczny Smati Paris

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  06-08-2021   Beata

Dobra jakość wykonania i materiały


Kategorie, w których występuje produkt:

Parasole smati prosto z Francji! Smati wyróżnia bardzo wysoka jakość wykonania oraz niewygórowana cena. Wszystkie parasolki mają solidny szkielet wykonany z włókna szklanego lub węglowego, co powoduje, że są bardzo mocne i jednocześnie elastyczne, a więc wiatroodporne. Poza funkcjonalnością, parasole Smati charakteryzują się eleganckim wyglądem z nutą francuskiego stylu.

NEWSLETTER
@