Parasol damski płatki kwiatów i motyle, składany, automatyczny Smati Paris

Kod produktu: USA1551
Marka: Smati
Dostępna ilość: 6 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 109,00 zł
ILOŚĆ: -+

Parasol damski płatki kwiatów i motyle, składany, automatyczny Smati Paris o najbardziej romantycznym designie w naszej ofercie. Wiosna w deszczu? Kto powiedział, że deszczowe dni są smutne? Zapomnij o dawnych uprzedzeniach dzięki temu niewielkiemu, kwiatowemu parasolowi, który sprawi, że płatki i motyle będą latać wokół ciebie. Smati Paris ciężko pracowała, aby zaoferować Ci ten kolorowy design bez ingerencji. Przetestowaliśmy wiele kombinacji kolorów, aby osiągnąć perfekcję. Ten elegancki i kobiecy motyw z pewnością oczaruje naszych klientów lub ich małżonków szukających prezentu dla żony. Uważaj, słodka biedronka ukrywa się wśród przyjaciół motyli.

Ten designerski dodatek do ubioru jest nie tylko piękny dla oczu. Pozwala zabrać wiosenny zakątek niezależnie od pogody. Jest również parasolem przeciwburzowym: nawet przy niesprzyjającej pogodzie jest odporny na wiatr dzięki ramie wykonanej w całości z włókna szklanego. Ponadto, możesz łatwo znaleźć miejsce w torebce dzięki bardzo małym rozmiarom i bardzo łatwemu w użyciu automatycznemu systemowi otwierania / zamykania. Jak wszystkie nasze automatyczne parasole, jego wiosenne płótno rozłoży się w mgnieniu oka.

Ten mały, solidny parasol będzie Ci towarzyszył wszędzie i przyniesie Ci dobrą pogodę pod chmurami.

Jak skorzystać z systemu otwierania i zamykania parasola?

Nawet jeśli automatyczny system nie jest już nowością w naszej branży, większość klientów jest przyzwyczajona do wymuszania ręcznego zamykania, co może uszkodzić system. Smati daje kilka wskazówek, jak najlepiej wykorzystać automatyczne parasole:

 1. naciśnij przycisk znajdujący się na uchwycie, aby przedłużyć mechanizm i rozłożyć parasol;
 2. naciśnij ten sam przycisk, aby zamknąć czaszę parasola;
 3. połóż dłonie na obu końcach parasola, a następnie zbliż dłonie do siebie, aby złożyć czaszę;
 4. po usłyszeniu małego kliknięcia parasol jest prawidłowo zamknięty.
 • Materiał:
  • czasza: poliester
  • uchwyt: guma
  • żebra: włókno szklane
 • Średnica: 90 cm
 • Długość po złożeniu: 28 cm
 • Waga: 0,56 kg
 • Otwieranie: automatyczne
 • Składanie: automatyczne
 • Ilość żeber: 7
 • Odporny na wiatr
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Parasol damski płatki kwiatów i motyle, składany, automatyczny Smati Paris

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Parasole smati prosto z Francji! Smati wyróżnia bardzo wysoka jakość wykonania oraz niewygórowana cena. Wszystkie parasolki mają solidny szkielet wykonany z włókna szklanego lub węglowego, co powoduje, że są bardzo mocne i jednocześnie elastyczne, a więc wiatroodporne. Poza funkcjonalnością, parasole Smati charakteryzują się eleganckim wyglądem z nutą francuskiego stylu.

NEWSLETTER
@