Orchidea świeca zapachowa ORCHID 15x15 Lacrosse

Kod produktu: ZVV300ORLC

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Świece zapachowe długo utrzymujące zapach The Olphhactory i Lacrosse

Opis produktu

Świeca zapachowa Orchidea Lacrosse.

To ekskluzywna linia składa się z ośmiu długotrwałych substancji zapachowych i 0% alkoholu, o eleganckim kubistycznym wyglądzie i detalach w kolorze drewna wenge.
Aromaty do ekskluzywnej atmosfery: Ocean Breeze, Zielona Herbata i Wapno, Orchidea, Pompelmo, Czerwone Jagody, Waniliowy Madagaskar, Białe Piżmo oraz Drewno i Tonka są wynikiem pracy nad stworzeniem linii odświeżaczy powietrza, które wywołują przyjemne doznania.

Kwiat do poezji. Storczyki są tak wyjątkowe, tak interesujące, że nawet Darwin był nimi zafascynowany: "różnorodne strategie, które storczyki wykorzystują do przyciągania swoich owadów zapylających, wykraczają poza wyobraźnię każdego człowieka".

Nuty główne: miękkie przyprawy, pomarańczowa kora i kwiatowe akordy.

Nuty serca: jaśmin z Andaluzji, dzikie orchidee, lilie, białe płatki i ylang-ylang.

Nuty w tle: suche drewno, waniliowa orchidea, szary bursztyn, piżmo i drzewo sandałowe.

Ustaw świecę w pozycji pionowej, zawsze na odpornych na ciepło powierzchniach i pamiętaj, aby ją zgasić przed zużyciem do końca. Aby zapobiec topieniu się, należy unikać umieszczania go na piecach i innych gorących powierzchniach. Aby wypalić równomiernie wosk, należy zachować knot 6 mm i pozostawić wosk do ostygnięcia przed ponownym użyciem. Zgaś świecę po 4 godzinach nieprzerwanego użytkowania i zabezpiecz przed zabrudzeniem.

  • Wysokość: 15 cm
  • Szerokość: 15 cm
  • Głębokość: 12 cm
  • Materiał: szkło, drewno, wosk roślinny
  • Czas palenia: ponad 40 godzin
  • Wyprodukowano w Hiszpanii
NEWSLETTER
@