Noże do steków Robert Welch Contour 4 sztuki

Kod produktu: COWSA1012V/4
CENA: 390,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Noże do steków o długości 24 cm, brytyjskiej marki Robert Welch z serii Contour. Projektanci stworzyli wariacje tradycyjnego noża do steków. Smukła forma, nitowana rękojeść wykonana z olejowanego drewna orzechowego, oryginalny kształt ostrza, tworzą nóż piękny w formie, doskonale wyważony i bardzo funkcjonalny. Cztery noże, które zaprojektowane zostały z myślą o najbardziej soczystych stekach. Ostrza wykonane zostały z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, specjalnie hartowanej i polerowanej. Idelanie układają się w dłoni co sprawia, że ich użytkowanie jest dużą przyjemnością. Dostarczane są w eleganckim, prezentowym pudełku.

  • Noże z serii Contour powinny być czyszczone wyłącznie ręcznie.
  • Elementy stalowe po umyciu należy wysuszyć ręcznie ściereczką z mikrofibry.
  • Elementy drewniane powinno się regularnie nacierać odpowiednim olejem (zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi danego produktu), aby zachować ich żywotność.

Rozwiń
Produkty powiązane
102,00 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Noże do steków Robert Welch Contour 4 sztuki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Robert Welch był jednym najbardziej znanych brytyjskich projektantów i jubilerów minionego wieku. Rodzinnej firmie, prowadzonej teraz przez jego spadkobierców, wciąż przyświeca jego przekonanie, że każdy zasługuje, by w codziennym życiu używać pięknych przedmiotów.

NEWSLETTER
@