New Norm Menu naczynia ceramiczne

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Naczynia New Norm Dinnerware są produkowane w najnowocześniejszej fabryce specjalizującej się w porcelanie dla restauracji i hoteli. Każdy element jest wypalany dwukrotnie w temperaturze 1400oC, co zapewnia maksymalną wytrzymałość i wyjątkową trwałość. Naczynia są wykończone specjalną glazurą, która nadaje porcelanie elegancką, akwarelową fakturę.

Seria produktów marki Menu zaprojektowana przez zespół Norm Architects

Norm Architects została założona w 2008 roku przez Jonasa Bjerre-Poulsena i Kaspera Rønna. Działą oni w architekturze mieszkaniowej, wnętrzach komercyjnych, wzornictwie przemysłowym, fotografii, grafice i sztuce. Nazwa "Norm" oznacza czerpanie inspiracji z norm i tradycji w dziedzinie architektury i estetyki, które zostały udoskonalone na przestrzeni wieków. Norm kładzie nacisk na jakość, trwałość i ponadczasowość. Ich celem jest stworzenie wzornictwa, które stosuje dobre materiały i rzemiosło, a jednocześnie uosabia piękno, tradycje, historię i co najważniejsze, ponadczasowość.

Skandynawska prostota i czystość sprawiły, że New Norm Dinnerware stał się natychmiastowym bestsellerem w 2012 roku. Seria rozpoczęła życie jako zlecenie, zaprojektowane przez Norm Architects na otwarcie Kopenhaskiej restauracji Höst.

NEWSLETTER
@