Naczynie na ciasto naleśnikowe 2 Litry Baker's Authority Mason Cash

Kod produktu: 2002.023
  opinie: 0
CENA: 95,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Ceramiczne naczynie na ciasto naleśnikowe o pojemności 2 Litrów. Pochodzi z serii naczyń oraz akcesoriów kuchennych Baker's Authority marki Mason Cash. Stylizowany dzbanek z uchem można także używać do serwowania soku lub mleka. Wykonany z wysokiej jakości ceramiki odpornej na odpryskiwanie. Wyposażony w wygodny uchwyt do trzymania oraz dzióbek ułatwiający nalewanie. Na zewnątrz wytłoczony został napis Pancake Mix, wskazujący do czego jest przeznaczony,

Naczynie ceramiczne do przygotowania ciasta na naleśniki Baker's Authority pochodzi z kolekcji akcesoriów kuchennych stworzonych jako hołd oddany piekarzom biorącym udział w II wojnie światowej. Marka Mason Cash użyła kolorów i czcionek używanych na opakowaniach racji wojskowych.

  • Wymiary: 25,1 x 19,5 x 12,8 cm
  • Pojemność: 2 Litr
  • Materiał: kamionka
  • Można myć w zmywarce
  • Można podgrzewać w kuchence mikrofalowej

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Mason Cash to akcesoria kuchenne produkowane z ceramiki od 1901 roku. Brytyjski producent, którego ceramiczne misy kuchenne do mieszania, stały się ikoną w świecie cukierników na całym świecie. Charakterystyczne misy, dzięki swojej klasycznej budowie, produkowane są do dziś w niezmienionej formie.

NEWSLETTER
@