Naczynie do jajka w koszulce w kuchence mikrofalowej M-Cuisine Joseph Joseph

Kod produktu: 45019
CENA: 42,00 zł
Produkt niedostępny
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530
Opis produktu

Naczynie do gotowania jajka w koszulce w kuchence mikrofalowej. Seria produktów M-Cuisine marki Joseph Joseph to specjalna kolekcja naczyń zaprojektowanych z myślą o osobach, które przygotowują posiłki w kuchence mikrofalowej. W ostatnich czasach jest to coraz bardziej popularne szczególnie dlatego, że jest wygodne i szybkie. Prostota obsługi w połączeniu z precyzyjnym sposobem gotowania sprawia, że staje się to również bardzo modne. Chcemy żyć szybko, a praktycznie w każdym sklepie można kupić już gotowe dania do odgrzania i w kilka minut przygotować pyszny posiłek. Należy jednak pamiętać, że do przygotowywania pełnych dań w kuchence mikrofalowej należy stosować odpowiednie naczynia, specjalnie do tego celu zaprojektowane. Zwykłe naczynia użyte w mikrofali mogą być niebezpieczne. Naczynie z serii M-Cuisine ma specjalną konstrukcję, która ułatwia to zadanie.

Wystarczy napełnić pojemnik na wodę do linii poziomu wody, wbić jajko do cedzaka, nałożyć pokrywę i wstawić do kuchenki mikrofalowej. Po upływie wskazanego czasu, należy wyjąć naczynie z kuchenki i odstawić na 30 sekund. Następnie wystarczy zdjąć pokrywę i odcedzić jajo. W ten sposób uzyskamy idealnie ugotowane jajo.

  • Materiał: tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Wymiary: 10,1 x 11,7 x 8,5 cm
  • Można myć w zmywarce

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@