Naczynie do gotowania kukurydzy w kuchence mikrofalowej Lekue

Kod produktu: 0204100A05M150
Marka: Lekue
CENA: 91,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Naczynie do gotowania kukurydzy w kuchence mikrofalowej marki Lekue. Jest to najłatwiejszy i najszybszy sposób na przyrządzenie kukurydzy w kolbach. Wystarczy Ci zaledwie 5-7 minut, aby przygotować tą pyszną przekąskę. W skład zestawu w chodzi:

  • odpowiednio wyprofilowany, żółty talerz wykonany ze specjalnego, bezpiecznego dla zdrowia materiału odpornego na wysokie temperatury i przystosowanego do stosowania w kuchenkach mikrofalowych;
  • przezroczysta pokrywa, która tak jak talerz, posiada specjalnie wyprofilowane otwory na umieszczenie specjalnych uchwytów, które wkręcamy w brzegi kolb kukurydzy;
  • cztery żółte, wkręcane uchwyty do kolb kukurydzy, które ułatwiają jedzenie gotowej kukurydzy i przytrzymują kolby podczas ich przygotowywania w kuchence mikrofalowej.

Naczynie sprawia, że para wodna rozprowadzana jest równomiernie, dzieki czemu ugotowane kolby kukurydzy pozostaja soczyste. Podczas gotowania kolby należy przekręcać używając wkręconych w nie uchwytów. Jednorazowo można ugotować dwie kolby kukurydzy.

  • Wymiary: 21,8 x 21,8 x 9,3 cm
  • Materiał: Polipropylen - tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Naczynie do gotowania kukurydzy w kuchence mikrofalowej Lekue

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Lekue to firma, która jako pierwsza w świecie opatentowała i wprowadziła na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu używanego w kuchni - silicone platinum. Dziś marka ta rozwija ofertę o innowacyjne produkty oraz użyteczne akcesoria kuchenne.

NEWSLETTER
@