Kieliszki Modo Schott Zwiesel

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Kieliszki do wina, szklanki do drinków i whiskey Modo Schott Zwiesel

Prostote linie, minimalizm, nowoczesna estetyka - niezawodne cechy charakteryzują serię szkła Modo. Szkło i projekty inspirowane wielką kulturą Bauhausu, o jasnym, geometrycznym kielichu. Niezwykle proste, geometryczne wzornictwo, które uwielbia wspaniałą inscenizację stołu.

Bauhaus na Twoim stole!

Zastawa szklana, która jest tak wspaniała jak architektura: klasyczna, ponadczasowa, pionierska. Projekt tej nowej kolekcji Schott Zwiesel, nawiązuje do artystycznych linii wspaniałej kultury Bauhausu. Proste linie, opracowane w ponadczasowym stylu; Modo doskonale pasuje do każdego wyrafinowanego środowiska, które stworzysz w jadalni czy restauracji.

Geometryczny kielich do wina, który przyciąga całą uwagę swoim klarownym, sześciennym kształtem, który spoczywa na szeroko zwężającej się łodydze. Taka scena, przeznaczona jest na świetne wino. Ta seria szkła Modo idealnie pasuje do modnej sceny w branży hotelarskiej i restauracyjnej, a takżę znajdzie swoje miejsce w domowym otoczeniu. Modo składa się z czterech rozmiarów kieliszków do białego i czerwonego wina, wina musującego oraz wody czy whiskey.

NEWSLETTER
@