Młynek do dzikiego pieprzu Timut 21 cm Peugeot Daman U-Select

Kod produktu: PG-34146
Marka: Peugeot
CENA: 209,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Młynek do dzikiego pieprzu Timut Peugeot Daman U-Select. 21-centymetrowy młynek pieprzowy Daman z przezroczystym korpusem wyraźnie pokazuje pieprz, który trzyma w swoim wnętrzu. Timut to wspaniały, dziki pieprz z pikantną nutą.

Kolekcja Daman do pieprzu Timut to idealne połączenie piękna i nowoczesności. Młynek Daman promuje przezroczystość, dzięki usunięciu centralnego wałka z młynka. Nic nie przeszkadza w przejrzystości zawartości. Dlatego łatwo jest dostrzec charakterystyczny kształt pieprzu Timut w zbiorniku młynka. Pokrywa magnetyczna umieszczona nad młynkiem, ułatwia również otwieranie i napełnianie.

Młynek do pieprzu Daman jest wyposażony w opatentowany system kontroli mielenia u'Select, służący do precyzyjnej regulacji rozmiaru pieprzu według potrzeb. Podobnie jak w przypadku wszystkich młynków Peugeot, stalowy mechanizm mielący ma dożywotnią gwarancję.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję.
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni;
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: akryl, stal nierdzewna
  • Pokrywa magnetyczna
  • Mechanizm: u-Select - stal nierdzewna
  • Wysokość: 21 cm
  • Można stosować inne rodzaje pieprzu za wyjątkiem czerwonego i różowego
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek do dzikiego pieprzu Timut 21 cm Peugeot Daman U-Select

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@