Miseczka do puddingu czekoladowego Baker's Authority Mason Cash

Kod produktu: 2002.020
  opinie: 0
CENA: 35,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Kultowa już miseczka do puddingu czekoladowego o pojemności 0,9 Litra. Posłuży Ci głównie do przygotowania tradycyjnego angielskiego puddingu oraz w każdej kuchni przyda się m. in. do przechowywania i podawania owoców, chipsów, sałatek, odmierzania mąki, cukru itp..

Wykonana, podobnie jak jej poprzedniczka, z wysokiej jakości ceramiki, która charakteryzuje się odpornością na odpryskiwanie. Posiada szerszy, górny brzeg, który pozwala na obwiązanie sznureczkiem i przytrzymanie podczas przygotowania puddingu. Dno miseczki jest wklęsłe i obramowane krawędzią z trzema otworkami, dzięki czemu podczas gotowania puddingu uchodzą tędy bąbelki powietrza. Dzięki grubszym ściankom, serwowana potrawa zachowa wysoką temperaturę przez dłuższy czas.

Ceramiczna miseczka Baker's Authority pochodzi z kolekcji akcesoriów kuchennych stworzonych jako hołd oddany piekarzom biorącym udział w II wojnie światowej. Marka Mason Cash użyła kolorów i czcionek używanych na opakowaniach racji wojskowych.

  • Wymiary: 18 x 18 x 9 cm
  • Pojemność: 0,9 L
  • Materiał: ceramika
  • Można myć w zmywarce
  • Można używać w kuchence mikrofalowej, zamrażarce, piekarniku

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Mason Cash to akcesoria kuchenne produkowane z ceramiki od 1901 roku. Brytyjski producent, którego ceramiczne misy kuchenne do mieszania, stały się ikoną w świecie cukierników na całym świecie. Charakterystyczne misy, dzięki swojej klasycznej budowie, produkowane są do dziś w niezmienionej formie.

NEWSLETTER
@