Miseczka ceramiczna 0,7 Litra, imitacja łupka Basalt Revol

Kod produktu: RV-642496-4
Marka: Revol
CENA: 79,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Miseczka ceramiczna 0,7 Litra, imitacja łupka Basalt Revol. Miska do sałatek z efektem łupka jest przeznaczona do serwowania Twoich najlepszych, kulinarnych kreacji. Sałatki owocowe, mieszane sałatki, warzywa do smażenia, ramen, makaron, biszkopty i wszystkie inne kulinarne kreacje zostaną wzbogacone o tę indywidualną salaterkę z efektem łupka. Ta miska na sałatkę jest również idealnym, małym, indywidualnym naczyniem, które można ustawić jako dodatek do drinka w barze: na homara, ryby w sosie, ravioli, potraw wegetariańskich, hummusu itp. Proste krawędzie tej miski dla smakoszy wydobywają wszystkie wspaniałe kolory w oryginalny sposób. Reszta należy do Ciebie!

Revol - francuska marka z 250-letnią tradycją, której porcelana jest połączeniem tradycji i nowoczesnego designu. Jej projektanci tworzą piękne, praktyczne, innowacyjne, a przede wszystkim ponadczasowe projekty zastawy stołowej z porcelany, opierając się krótkotrwałym trendom w modzie. Revol od pokoleń produkuje najwyższej jakości porcelanę o wyjątkowym, opracowanym przez siebie składzie. Wysoka zawartość kaolinu wpływa na jej twardość, odporność na ukruszenia, szok termiczny oraz mycie w zmywarkach. Stołową zastawę porcelanową Revol bezpiecznie można używać do gotowania, pieczenia, a nawet zamrażania - wytrzymuje temperaturę od -40°C do + 300°C. Wiele etapów produkcji jest wykonywanych ręcznie co dowodzi, że tego francuskiego producenta wyróżnia prawdziwe zamiłowanie do rzemiosła.

Porcelana Revol jest w 100% bezpieczna w kontakcie z żywnością. Dzięki niskiej porowatości (0,05%), jej powierzchnia jest higieniczna - nie przyjmuje zanieczyszczeń i nie pochłania zapachów. Odporna na działanie detergentów. Można myć w zmywarce.

  • Materiał: 100% porcelana
  • Średnica: 17 cm
  • Wysokość: 5,5 cm
  • Pojemność: 0,7 Litra
  • Wyprodukowano we Francji
  • Można używać w kuchence mikrofalowej, piekarniku i zamrażarce
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Miseczka ceramiczna 0,7 Litra, imitacja łupka Basalt Revol

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@