Misa kuchenna - ekologiczna Kitchen Craft

Kod produktu: NEMBOWLBF
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 42,00 zł
ILOŚĆ: -+

Misa kuchenna - ekologiczna Kitchen Craft. Wykonana z mieszanki wysoce zrównoważonych włókien bambusowych i drewna bambusowego w połączeniu ze 100% spoiwem melaminowym o jakości przeznaczonej do kontaktu z żywnością, dzięki czemu nie zawiera BPA, PVC i ftalanów. Misa jest stylowa, wytrzymała i biodegradowalna, co oznacza, że ​​jeśli ją wyrzucisz, możesz mieć pewność, że kompostuje się tak jak wszystkie produkty naturalne, bez wpływu na środowisko.

Łącząc zrównoważony rozwój, funkcjonalność i styl, seria akcesoriów kuchennych Natural Elements przedstawia swoją przyjazną dla środowiska gamę, która została zaprojektowana w celu zmniejszenia ilości plastiku, szczególnie jednorazowego użytku w naszej kuchni i stylu życia podczas gotowania. Ta kolekcja obejmuje naturalne materiały w kuchni, nadając jej wyjątkowy, organiczny charakter.

  • Materiał: włókno bambusowe, drewno bambusowe, melamina
  • Średnica: 24,5 cm
  • Wysokość: 10 cm
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Misa kuchenna - ekologiczna Kitchen Craft

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@