Misa do gotowania na parze w mikrofalówce Tomorrow's Kitchen szara

Kod produktu: TK-29603606
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 59,90 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Misa do gotowania na parze w mikrofalówce Tomorrow's Kitchen z szarą, silikonową pokrywką. Przyrządzisz w niej szybko zdrowe potrawy. Miska ze specjalnego szkła borokrzemowego odpornego na wysoką temperaturę nadaje się nie tylko do gotowania w kuchni mikrofalowej, ale może być również użyta do przechowywania i serwowania. Szkło borokrzemowe prezentuje się wyjątkowo elegancko. Silikonowa pokrywka została zaprojektowana w sposób ułatwiający zdjęcie jej z gorącego naczynia, posiada też otwór, przez który z łatwością odlejesz nadmiar płynu. Silikonowa pokrywka zapewnia bezpieczeństwo dzięki specjalnej konstrukcji. Doskonała do gotowania i przyrządzania mięs, ryb, drobiu i warzyw, zachowuje pełnie aromatu i smak potraw.

  • Materiał: szkło borokrzemowe, silikon
  • Pojemność: ok. 0,5 Litra
  • Wymiary: 17,2 x 14,4 x 7,8cm

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Misa do gotowania na parze w mikrofalówce Tomorrow's Kitchen szara

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  27-07-2020   Jola

Szukając akcesoriów do gotowania w kuchence mikrofalowej znalazłam ten sklep i okazało się, że jest ich więcej niż sobie wyobrażałam, nawet do hamburgerów! ;-) ostatecznie na próbę kupiłam tę misę, ale nie zdążyłam jej jeszcze dobrze przetestować. wstępnie oceniam ją na piątkę!

  15-06-2020   PSM

ciekawe rozwiązanie, jeszcze jej nie wypróbowała, dlatego też nie wyraże swojej opinii


Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Tomorrow’s Kitchen to produkty idealne dla osób, które lubią gadżety i innowacje, a do tego z przyjemnością spędzają czas na gotowaniu i przyrządzaniu posiłków. W jej ofercie znajdują się przeróżne narzędzia do przechowywania, krojenia, rozdrabniania oraz rozwiązania ułatwiające organizację pracy w kuchni.

NEWSLETTER
@