Mini keksówki 15 cm Performance Tala 2 sztuki

Kod produktu: 10A10657
  opinie: 0
CENA: 58,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Mini keksówki marki Tala z serii Performance - do pieczenia małych bochenków chleba, pasztetów czy terriny. Niewielkie keksówki, które będą idealne także do pieczenia słodkich lub aromatycznych chlebków drożdżowych, małych placków z masła, mąki, cukru i jaj.

Forma została pokryta wyjątkowo trwałą, podwójną trzywarstwową powłoką nieprzywieralną Premium Eclipse, firmy Whitford, która jest odporna na zarysowania metalowymi narzędziami kuchennymi. Wykonana jest z najwyższą starannością, aby zapewnić maksymalną niezawodność i wytrzymałość. Przeznaczona do użytku w piekarnikach w temperaturze do 240 stopni C.

Formę można myć w zmywarce i używać w zamrażarce. Wykonana w Wielkiej Brytanii. Tala to jedna z najstarszych (istnieje od 1899 r.) i najbardziej cenionych przez kucharzy marek brytyjskich produkujących akcesoria do pieczenia.

  • Wymiary: 15 x 7,5 x 5 cm
  • Materiał: stal węglowa

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Tala, brytyjski producent artykułów kuchennych, którego początki sięgają końca XIX w. Charakterystyczne akcesoria kuchenne wytwarzane są nadal ręcznie, a miarki kuchenne czy sitka Tala nie zmieniły się od lat 50 ubiegłego wieku. Trwałe przybory kuchenne wytwarzane przy pomocy tradycyjnych metod produkcji to wielki sukces tej marki.

NEWSLETTER
@